SumrakFan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je forum za sve obožavatelje sumrak sage, likova iz sumrak sage, glumaca iz sumrak sage....


You are not connected. Please login or register

Stephenie Meyer otkriva tajne 'Mladog mjeseca'

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

*Moonshine*

*Moonshine*
Admin
Admin

Autorica vampirske sage Opri je otkrila kako je uopće došla na ideju za ljubavnu priču između vampira i tinejdžerice.

Obožavatelji Stephanie Meyer ugodno su se iznenadili kad je spisateljica poznatoj voditeljici otkrila tajnu o ‘Mladom mjesecu’ čija će se ekranizacija uskoro početi prikazivati u kinima.

"Prilično sam otvorena o svom pisanju, ali ‘Mladi mjesec’ je imao drugačiji kraj. Isprva je bio puno tiši i odvijao se u Bellinoj glavi", otkrila je, dodavši da je kraj promijenila na mamin nagovor.

"Uvela sam Volturi u priču ranije nego što sam namjeravala i ta završna scena našla se u knjizi zato što je moja mama mislila da je tako bolje."

Otkrila je i da joj se ideja za "Sumrak" pojavila u snu. Poglavlje 13 u prvoj knjizi je upravo taj san. Prije nego što je počela pisati tu knjigu, nije bila upoznata s knjigama o vampirima, dodala je.

admin

admin
Procitao/la si Pomracenje
Procitao/la si Pomracenje

Vidi,vidi.hvala Mami"

https://sumrakfan.forumhr.com

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.