SumrakFan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je forum za sve obožavatelje sumrak sage, likova iz sumrak sage, glumaca iz sumrak sage....


You are not connected. Please login or register

'Breaking Dawn' će biti rastegnut na dva filma

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

*Moonshine*

*Moonshine*
Admin
Admin

Posljednja knjiga iz Sumrak sage najvjerojatnije će biti snimljena u dva dijela, a režiser bi mogao biti Chris Weitz, redatelj ‘Mladog mjeseca’.

Na pitanje MTV Newsa koga bi najviše željela kao redatelja "Breaking Dawn", zasada još službeno nenajavljene ekranizacije u vampirskoj sagi, Kristen Stewart je odgovorila:

"Mislim da bi to trebao biti Chris Weitz", rekla je. "Rad s njim na ‘Mladom mjesecu’ je za mene bilo divno iskustvo. Bio je pažljiv i uključen i strastven i suosjećajan. Jedan od najboljih ljudi koje sam ikada upoznala."

I Summit Entertainment je jako zadovoljan s njjm, možda i zbog sjajne zarade filma u kinima, te je prema pisanju Varietyja "Breaking Dawn" Weitzov, ako ga želi, iako još ništa nije službeno.

A sve je izglednije i da će se posljednja knjiga rastegnuti u dva filma, koja bi se snimala istovremeno.

Oba scenarija bi napisala Melissa Rosenberg, koja je adaptirala i prve tri knjige. Odluku o dva filma mora odobriti i Stephanie Meyer, autorica sage.

U slučaju da se odluči na dva filma Summit bi morao ponovo pregovarati i s glavnim glumcima, koji su potpisali ugovore za četiri filma. S obzirom na zaradu ‘Mladog mjeseca’ od 231 milijun dolara u desetak dana prikazivanja samo u SAD-u, Variety pretpostavlja da bi mladi glumci mogli iskamčiti i osmeroznamenkaste honorare.

Stewart nije jedina koja hvali Wutza. Slično mišljenje o njemu imaju i Pattinson i Lautner.

admin

admin
Procitao/la si Pomracenje
Procitao/la si Pomracenje

Znači,koliko sam skužila biti će 2 puta snimani jedan te isti film.To je u redu! hug

https://sumrakfan.forumhr.com

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.