SumrakFan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je forum za sve obožavatelje sumrak sage, likova iz sumrak sage, glumaca iz sumrak sage....


You are not connected. Please login or register

Prekinuli Taylor i Taylor

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Prekinuli Taylor i Taylor Empty Prekinuli Taylor i Taylor sub vel 06, 2010 1:53 pm

*Moonshine*

*Moonshine*
Admin
Admin

“Mediji su napuhavali tu priču. Njih dvoje su izašli nekoliko puta i shvatili da između njih nema ‘kemije’. Problem je i u tome što on živi u Los Angelesu, a ona u Nashvilleu”, tvrde iz oba tabora.

Zvijezda ‘Mladog mjeseca’ viđena je na nekoliko koncerata country pjevačice, a oboje su prilikom nastupa u showu "Saturday Night Live" aludirali na njihovu vezu.

Upoznali su se na snimanju filma "Valentine's Day" koji će u kino distribuciju krenuti u veljači, pa će se mladi par vjerojatno viđati za vrijeme promotivne kampanje početkom godine.

2Prekinuli Taylor i Taylor Empty Re: Prekinuli Taylor i Taylor sub vel 06, 2010 1:55 pm

admin

admin
Procitao/la si Pomracenje
Procitao/la si Pomracenje

Hmmm,po tome ovo što sam ja čula je netočno.Jer sam ja čulka da je Taylor Swift izjavila da ga voli,a da su prekinuli jer je Taylor Laurent dao Taylor Swift diamante naušnice!Ali ajde dobro!

https://sumrakfan.forumhr.com

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.